Field Default Values (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး
