Field Default Values (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Field
pt: Campo

en: Maximum
pt: Máximo

en: Default Value
pt: Valor padrão

en: Configuration
pt: Configurações

en: Link text
pt: Texto do link

en: Default value
pt: Valor padrão

en: Minimum
pt: Mínimo
