Field Default Values (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Field
sl: Polje

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Minimum
sl: Najmanj
