Field Default Values (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Field
sv: Fält

en: Maximum
sv: Största

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Link text
sv: Länktext

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Minimum
sv: Lägsta
