Field Default Values (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Field
ta: புலம்

en: Maximum
ta: அதிகஅளவு

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Minimum
ta: குறைந்தஅளவு
