Field Default Values (1.0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Field
ur: فیلڈ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Maximum
ur: زیادہ سے زیادہ

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Minimum
ur: کم از کم
