Field Default Values (1.0.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད
