Field Default Values (1.0.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Field
de: Feld

en: Default Value
de: Standardwert

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Link text
de: Link-Text

en: Default value
de: Standardwert

en: Link field settings
de: Link-Feld Einstellungen
