Field Default Values (1.0.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Field
eo: Kampo

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Minimum
eo: Minimumo
