Field Default Values (1.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Field
eu: Eremua

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Minimum
eu: Minimoa
