Field Default Values (1.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Field
gl: Campo

en: Maximum
gl: Máximo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Minimum
gl: Mínimo
