Field Default Values (1.0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Field
he: שדה

en: URL
he: כתובת URL

en: Maximum
he: מקסימום

en: Configuration
he: הגדרות

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Minimum
he: מינימום
