Field Default Values (1.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Field
hr: Polje

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Configuration
hr: Postavke

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
