Field Default Values (1.0.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Field
hu: Mező

en: URL
hu: Webcím

en: Default Value
hu: Alapértelmezett érték

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték
