Field Default Values (1.0.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Field
id: Bidang

en: Maximum
id: Maksimum

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Link text
id: Teks tautan

en: Default value
id: Nilai bawaan
