Field Default Values (1.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Field
it: Campo

en: Maximum
it: Massimo

en: Configuration
it: Configurazione

en: Link text
it: Testo del collegamento

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Minimum
it: Minimo
