Field Default Values (1.0.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Field
ja: フィールド

en: Maximum
ja: 最大

en: Default Value
ja: デフォルト値

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Minimum
ja: 最小
