Field Default Values (1.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: URL
ne: यूआरएल

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Minimum
ne: न्युनतम
