Field Default Values (1.0.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Field
nl: Veld

en: Default Value
nl: Standaardwaarde

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Link text
nl: Linktekst

en: Default value
nl: Standaardwaarde
