Field Default Values (1.0.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Field
pl: Pole

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Default value
pl: Wartość domyślna
