Field Default Values (1.0.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Field
pt: Campo

en: Maximum
pt: Máximo

en: Configuration
pt: Configuração

en: Link text
pt: Texto da ligação

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Minimum
pt: Mínimo
