Field Default Values (1.0.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Field
te: ఖాళీ

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Minimum
te: కనిష్ఠం
