Field Default Values (1.0.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Field
uk: Поле

en: URL
uk: URL-адреса

en: Maximum
uk: Максимум

en: Default Value
uk: Типове значення

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Default value
uk: Базове значення

en: Minimum
uk: Мінімум
