Field Default Values (1.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Field
vi: Trường

en: Maximum
vi: Tối đa

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Link text
vi: Văn bản dùng làm liên kết

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Minimum
vi: Tối thiểu
