Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Type
el: Τύπος

en: Path
el: Διαδρομή

en: Default front page
el: Προεπιλεγμένη αρχική σελίδα

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
el: Η διαδρομή '%path' είτε δεν είναι έγκυρη είτε δεν έχετε πρόσβαση σε αυτήν.
