Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Type
et: Liik

en: Path
et: Tee

en: Default front page
et: Vaikimisi esileht

en: Current page
et: Eesolev leht

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
et: Tee '%path' on vale või sul puuduvad sellele ligipääsuõigused.

en: The path '%path' has to start with a slash.
et: Teekond '%path' peab algama kaldkriipsuga.
