Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Type
gl: Tipo

en: Path
gl: Ruta

en: Default front page
gl: Páxina principal predeterminada

en: Current page
gl: Páxina actual

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
gl: A ruta '%path' non é válida ou vostede non ten permisos para acceder a ela.
