Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Type
is: Gerð

en: Path
is: Slóð

en: Default front page
is: Sjálfgefin forsíða

en: Current page
is: Núverandi síða
