Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Type
ar: النوع

en: Path
ar: المسار

en: Default front page
ar: الصفحة الرئيسية الافتراضية

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ar: المسار '@path' إما غير صحيح أو لا تملك صلاحية الوصول إليه.
