Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Type
be: Тып

en: Path
be: Сцежка

en: Default front page
be: Прадвызначаная першая старонка

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
be: Шлях '%path' або не існуе, або ў вас няма доступа да яго.
