Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Type
bo: རིགས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Default front page
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་འདུན་ངོས

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
bo: བརྒྱུད་ལམ་%path་དེ་ནུས་མེད་ཡིན་པའམ་ཡང་ན་ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་ཐུབ་མི་འདུག
