Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Type
ca: Tipus

en: Path
ca: Camí

en: Default front page
ca: Portada predeterminada

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ca: El camí '%path' és invàlid o bé no hi teniu accés.

en: The path '%path' has to start with a slash.
ca: La ruta '%path' ha de començar amb una barra inclinada.
