Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Type
cs: Typ

en: Path
cs: Cesta

en: Default front page
cs: Výchozí titulní strana

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
cs: Cesta '%path' je neplatná nebo k ní nemáte přístup.

en: The path '%path' has to start with a slash.
cs: Cesta '%path' musí začínat lomítkem.
