Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Path
da: Sti

en: Default front page
da: Standardforside

en: Current page
da: Nuværende side

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
da: Stien '%path' er enten ugyldig eller du har ikke adgang til den.

en: The path '%path' has to start with a slash.
da: Stien '%path' skal starte med en skråstreg.
