Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Type
es: Tipo

en: Path
es: Ruta

en: Default front page
es: Página inicial predeterminada

en: Current page
es: Página actual

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
es: La ruta '%path' no es válida o usted no tiene permisos para acceder a ella.

en: The path '%path' has to start with a slash.
es: La ruta '%path' debe comenzar con una barra oblicua.
