Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Type
eu: Mota

en: Path
eu: Bide-izena

en: Default front page
eu: Lehenego orri lehenetsia

en: Current page
eu: Uneko orrialdea
