Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Type
fa: نوع

en: Path
fa: مسیر

en: Default front page
fa: صفحه اصلی پیش‌فرض

en: Current page
fa: صفحه جاری

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
fa: مسیر '%path' یا غیر معتبر است یا شما به آن دسترسی ندارید.
