Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Type
fi: Tyyppi

en: Path
fi: Polku

en: Default front page
fi: Oletusetusivu

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
fi: Polku '%path' on epäkelpo tai sinulla ei ole siihen pääsyoikeuksia.
