Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Path
fr: Chemin

en: Default front page
fr: Page d'accueil par défaut

en: Current page
fr: Page courante

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
fr: Le chemin '%path' est invalide ou vous n'avez pas le droit d'y accéder.

en: The path '%path' has to start with a slash.
fr: Le chemin '%path' doit commencer par un slash.
