Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Type
he: סוג

en: Path
he: מיקום

en: Default front page
he: ברירת המחדל לדף הראשי

en: Current page
he: דף נוכחי

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
he: הכתובת %path אינה תקפה או שאין לך גישה אליה
