Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Type
hr: Vrsta

en: Path
hr: Putanja

en: Default front page
hr: Zadana naslovnica

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
hr: Putanja '%path' ili nije valjana ili joj nemate pristup.
