Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Type
hu: Típus

en: Path
hu: Útvonal

en: Default front page
hu: Alapértelmezés szerinti címlap

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
hu: %path érvénytelen vagy nincs megfelelő jogosultság.

en: The path '%path' has to start with a slash.
hu: '%path' útvonalnak perjellel kell kezdődnie.
