Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Type
id: Jenis

en: Path
id: Jalur

en: Default front page
id: Halaman depan bawaan

en: Current page
id: Halaman sekarang

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
id: Path '%path' salah satunya tidak sah atau Anda tidak memiliki hak untuk mengaksesnya.

en: The path '%path' has to start with a slash.
id: Jalur '%path' harus dimulai dengan garis miring.
