Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Type
ja: タイプ

en: Path
ja: パス

en: Default front page
ja: デフォルトのフロントページ

en: Current page
ja: カレントページ

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ja: パス '%path' は無効か、あるいはあなたがアクセスできないページです。

en: The path '%path' has to start with a slash.
ja: パス「 %path 」はスラッシュ始まりでなくてはなりません。
