Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Default front page
km: ទំព័រ​មុខ​លំនាំដើម

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
km: ផ្លូវ '%path' មិន​ត្រឹមត្រូវ ឬ​អ្នក​មិន​មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ​វា ។
