Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Type
lt: Tipas

en: Path
lt: Kelias

en: Default front page
lt: Įprastas pagrindinis puslapis

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '%path' arba neteisingas, arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.
