Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Path
nl: Pad

en: Default front page
nl: Standaardvoorpagina

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '%path' klopt niet of u heeft geen toegang tot de pagina.

en: The path '%path' has to start with a slash.
nl: Het pad '%path' moet beginnen met een schuine streep naar rechts.
