Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Type
oc: Tipe

en: Path
oc: Camin

en: Default front page
oc: Pagina d'acuèlh per defaut

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
oc: Lo camin '%path' es invalid o ben no i teniu accès.
