Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Type
sk: Typ

en: Path
sk: Cesta

en: Default front page
sk: Predvolená titulná strana

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
sk: Cesta '%path' je buď neplatná, alebo k nej nemáte prístup.

en: The path '%path' has to start with a slash.
sk: Cesta '%path' musí začínať lomítkom.
