Set Front Page (8.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Type
tr: Tip

en: Path
tr: Yol

en: Default front page
tr: Varsayılan ana sayfa

en: Current page
tr: Şu an kullanılan sayfa

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
tr: '%path' yolu geçersiz ya da sizin erişim izniniz yok.

en: The path '%path' has to start with a slash.
tr: '%path' yolunun eğik çizgiyle başlaması zorunludur.
